YHTEYSTIEDOT

 

Jyväskylän Kansallisseuran hallitus vuonna 2019

 

Puheenjohtaja Juha Suonperä juha.suonpera(at)gmail.com 045 2668089 

Varapuheenjohtaja Anna-Maija Itäranta annamaija.itaranta(at)autocafe.fi 040 571 4387 

Sihteeri Anne Koskimaa-Jaatinen anne_koskimaa(at)hotmail.com 044 020 4458 

Taloudenhoitaja Markku Ikkala markku.ikkala(at)gmail.com 040 736 9112 

Jäsen, vaalipäällikkö Niilo Nissinen niilonissinen(at)gmail.com 040 018 3238

Jäsen Vesa Kaitera vesa.kaitera(at)wippies.fi 040 767 0021  

Jäsen Juhani Lindholm juhani.lindholm(at)live.fi 044 577 3451

Jäsen Pentti Niekka pentti.niekka(at)jao.fi 040 507 1765

Jäsen Veli-Matti "Oku" Jaatinen okujaatinen(at)hotmail.com 050 324 8759

Jäsen Heikki Salonen h.salonen@hotmail.com 0400 572 246